Łączenie się do serwera przez Hamatchi.
Żeby wejść na serwer trzeba się zalogować przez hamatchi na serwer.
Hasła nie ma ale jest ip serwera hamatchi.
Ip serwera hamatchi to 5.213.5.137 to do hamatchi potrzebne.
A żeby potem na cs wejsc na serwer to trzeba wpisac 5.213.5.137:27016.
I tyle koniec roboty.



  PRZEJDŹ NA FORUM