Grupa: Moderator
Posty: 12 #794457 Od: 2011-10-31
| Żeby wejść na serwer trzeba się zalogować przez hamatchi na serwer. Hasła nie ma ale jest ip serwera hamatchi. Ip serwera hamatchi to 5.213.5.137 to do hamatchi potrzebne. A żeby potem na cs wejsc na serwer to trzeba wpisac 5.213.5.137:27016. I tyle koniec roboty.
|