Forum Serwera Cs oczko [Diablo mod]

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » AKTUALIZACJE SERWERA I INNE TAKIE » ŁĄCZENIE SIĘ DO SERWERA PRZEZ HAMATCHI.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Łączenie się do serwera przez Hamatchi.

  
cydynekx
01.11.2011 17:24:43
Grupa: Moderator

Posty: 12 #794457
Od: 2011-10-31
Żeby wejść na serwer trzeba się zalogować przez hamatchi na serwer.
Hasła nie ma ale jest ip serwera hamatchi.
Ip serwera hamatchi to 5.213.5.137 to do hamatchi potrzebne.
A żeby potem na cs wejsc na serwer to trzeba wpisac 5.213.5.137:27016.
I tyle koniec roboty.


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » AKTUALIZACJE SERWERA I INNE TAKIE » ŁĄCZENIE SIĘ DO SERWERA PRZEZ HAMATCHI.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny